Özel Evcil Hayvan Portreleri

İADELER

Pet Tablo’da ürettiğimiz bu ürünlerin kişiye özel olması nedeniyle iade yapamıyoruz. Özel sanat eseriniz özenle tasarlanmıştır ve tamamen size ve evcil hayvanınıza özeldir.

Nihai ürününüzden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir unsurdur ve her zaman son eserden memnun kalmanızı sağlamak için çalışıyoruz.

Yanlış ürün, yanlış boyut veya yanlış baskı türü aldıysanız veya ürününüz nakliye sırasında hasar gördüyse, elbette sorgusuz sualsiz değiştireceğiz. Bu durumda lütfen siparişinizi aldıktan sonra 48 saat içinde bize bildirin.

Yakın zamanda bir sipariş verdiyseniz ve fikrinizi değiştirdiyseniz, siparişinizi 2 saat içinde iptal edebilirsiniz. 2 saat geçmişse, iptal bizim takdirimize bağlı olarak verilecektir. Bunun nedeni, sanatçılarımızın genellikle siparişinizi verdiğiniz anda çalışmaya başlamasıdır.

TESLİMAT

Size özel ürün siparişten sonraki 3 – 7 gün içerisinde teslim edilir.

RESİM KALİTESİ ŞARTLARI

Resminizi oluştururken, yüklediğiniz fotoğrafı siparişinizle birlikte kullandığımızı lütfen unutmayın. Fotoğraf şartlarımıza uygun fotoğraf göndermezseniz size herhangi bir çözüm sunamayız. Öncelikler Fotoğraf Çekme Rehberi okuduğunuzdan emin olun. Ayrıca gönderim yönergelerimize uygun yüksek kaliteli bir fotoğraf göndermek sizin sorumluluğunuzdadır. Düşük kaliteli fotoğraflar, düşük kaliteli resimlere neden olur. Bize bildireceğiniz herhangi bir şey olması durumunda siparişlere not eklenmesine izin veriyoruz. Ancak, özel isteklere uyulacağını garanti edemeyiz – örneğin, bir ağzı kapatmak veya açmak için bir fotoğrafı düzenleyemiyoruz, bir gülümseme ekleyemiyoruz vb. Ancak kırmızı gözü kaldırabilir, göz rengini ve diğer istekleri düzenleyebiliriz.

Lütfen sitedeki tüm örneklerin yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü fotoğraflardan yapıldığını unutmayın. Bulanık, düşük kaliteli fotoğraflar, tasarım ekibimizin sitede gördüğünüz yüksek kaliteli kaplamayı üretmesine izin vermeyecektir.